Služby pro firmy i podnikatele

Začínáte podnikat, či jste založili firmu a potřebujete se zviditelnit, vytvořit logo, udělat grafiku, zhotovit vizitky, letáky, reklamní propagační materiály, webové stránky, SEO, fotografie či promo video?

Nestresujte se vybíráním několika různých subjektů pro zhotovení vašich přání. Spočítejte si čas, který strávíte hledáním každého člověka/ firmy zvlášť. Navíc se stává, že práce je od každého „jiná“ a vaše promo dopadne trochu jako cirkus..A to přece nechcete!

Ušetřte čas i peníze a obraťte se na nás.

  • Obstaráme kompletní služby celkové propagace od začátku do konce v aktuálním, moderním stylu podle dnešních „požadavků“.
  • Nebo již delší dobu podnikáte a všímáte si jak se doba rychle mění a víte, že potřebujete aktualizovat propagační materiály, protože ty vaše už přežili dobu a nezaujmou nové zákazníky?
  • Jděte s dobou, neusínejte na vavřínech!

Jsme tu pro vás!

Kdo se o vás postará?

Martin Gebert - SLIart - Fotograf Plzeň

Ve většině případech právě Martin 🙂 Martin jde proti proudu a neustále dokazuje, že všechno jde dělat jinak.  Zapomeňte na pózy a nervy před objektivem. Dokáže vytvořit při focení příjemnou přátelskou atmosféru. Co je u „ostatních“ většinou nudné, nucené focení, je u Martina nezapomenutelným zážitkem. Nevěříte? Přesvědčte se sami! Ať už máte zájem o fotografie či video.

Luboš Limberg - SLIart - Kameraman Plzeň

Naším hlavním Videomanem a Grafikem je Luboš. Je nabitý energií, kterou umí předávat dál i na ostatní. Prostě je vám v jeho přítomnosti dobře, aniž by jste věděli proč 🙂 Je neustále plný super nápadů. Nemá rád nacvičené scény. Zachycuje přirozené, uvolněné momenty bez póz a křeči. Většinou se s ním potkáte při natáčení větších projektů po boku s Martinem.

Nikol Krausová - SLIart - Tvorba webu, SEO

Nikol. Sluníčko našeho Teamu 🙂 věnuje se malování, focení a weby tvoří precizně do nejmenších detailů levou zadní. Svou tvorbu odevzdá až když je všechno dolazeno do nejmenšího detailu. Ještě k tomu je specialista na SEO. To znamená, že vás kromě tvorby krásného a funkčního webu umí taky „zviditelnit“! Má za sebou letité zkušenosti, od tvorby malých jednostránkových webů až po velké úspěšné eshopy.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme zpět

© 2018 SLIart.cz | Rychtaříkova 2170/30, Plzeň 326 00 | +420 773 474 141