SLIart.cz aneb kdo jsme

  • Jsme komunita mladých, kreativních, životu-otevřených lidí. Nejsme neosobní firma. Jsme parta přátel, kteří tvoří společně srdcem na profesionální úrovni. To co děláme nás naplňuje a přináší radost 🙂
  • Naší velkou předností je, že se nemusíte obracet na spoustu různých subjektů pro každou službu zvlášť, protože dokážeme obsáhnout velký rozsah služeb a zařídíme jednotně vše za vás.
  • Ať už jde o focení, natáčení, grafiku, tvorbu webových stránek, SEO, nebo kompletní promo pro jednotlivce či firmy. Pořádání akcí, večírků, rozluček a další. Ušetříte si spoustu času, stresu a peněz.
  • Již řadu let se pohybujeme v uměleckém a kreativním světě. Neustále nabíráme zkušenosti a dovednosti z různých oborů, abychom Vám mohli nabídnout co nejpříjemnější a nezapomenutelný zážitek.

Kdo pro vás tvoří?

Martin Gebert - SLIart - Fotograf Plzeň
Martin G. Gebert

Spoluzakladatel, Fotograf, Videoman, Lifemusician

Martin je srdcem i hlavou naší komunity ❤ Neuvěřitelně empatický, pozitivní, energický. Umí podpořit, podržet a motivovat. Je to živel, ale když je třeba, vůbec o něm nevíte. Je jako „foto-ninja“, který loví v tichosti přirozenost 🙂 Než si ho stačíte všimnout je dokonalá momentka na světě.  Focení ho baví od dětství, ale nehnije na místě, stále se vzdělává, aby měl přehled. Natáčí videa, věnuje se hudbě a okrajově i grafice a webům. Jde proti proudu a neustále dokazuje, že všechno jde dělat jinak. Co je u „ostatních“ většinou nudné focení, je u Martina nezapomenutelným zážitkem. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Petr Dolejš - SLIart - Fotograf Plzeň
Petr Dolejš

Fotograf,
Videoman

Věčně pozitivní fotograf Petr je rovněž naším „foto-ninjou“. Není vidět, ani slyšet, ale počkejte si na TY fotky! Nebudete chápat 🙂 Opravdový lovec momentek. Je to hodný, upřímný a naprosto spolehlivý člověk. Fotí mnoho let, má rád nové technologie a neustále se vzdělává a rozvíjí. Rozhodně „neusíná na vavřínech“. Uvidíte ho většinou fotit v Teamu s Martinem. Jsou nejen kolegové ale i přátelé od dětství. Ve svatebním ale i jiném focení jsou sehraná dvojka, zachytí všechny důležité momenty a nic jim neuteče.

Luboš Limberg - SLIart - Kameraman Plzeň
Luboš Limberg

Videoman,
Grafik

Naším hlavním Videomanem je Luboš. Je nabitý energií, kterou umí předávat dál i na ostatní. Prostě je vám v jeho přítomnosti dobře, aniž by jste věděli proč 🙂 Je neustále plný super nápadů. V kreativním světě se pohybuje od dětství. Neuvěřitelně všestranný člověk. Věnuje se od fotografie, video, přes grafiku až ke zvuku. Nemá rád nacvičené scény. Zachycuje přirozené, uvolněné momenty bez póz a křeči. Je jako myš, lidi o něm neví. Prostě náš „video-ninja“… 😀 Většinou se s ním potkáte na svatbě, nebo při natáčení větších projektů po boku s Martinem.

Nikol Krausová - SLIart - Tvorba webu, SEO
Nikol Krausová

Webařka, SEO master,
grafička

Nikol. Sluníčko našeho Teamu 🙂 Umí rozzářit i šedivý den. Je trpělivá a oddaná tvorbě, kterou dělá s radostí. Je to rozený talent. Umí malovat, fotit a weby tvoří precizně do nejmenších detailů levou zadní. Svou tvorbu odevzdá až když je všechno dolazeno do nejmenšího detailu. Ještě k tomu je specialista na SEO. To znamená, že vás kromě tvorby krásného a funkčního webu umí taky „zviditelnit“! Protože k čemu vám budou krásné webovky, když nebudou vidět že? Má za sebou letité zkušenosti, od tvorby malých jednostránkových webů až po velké úspěšné eshopy. Většinou jí neuvidíte, protože její magie se děje za počítačem ale je naše a nikomu ji nedáme! 🙂

Rychtaříkova 2170/30, Plzeň 326 00

+420 773 474 141

© 2018 SLIart.cz | Rychtaříkova 2170/30, Plzeň 326 00 | +420 773 474 141